BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 13496082
nr 1349 6082
Plafond
Råglas, 1940-tal, diameter: 47. Höjd: 55 cm
Kondition: kantnagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:11:40
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr